jobDNES

Mid-senior SW vývojář - videodetekční systém

Found in: Talent CA

Description:

Náplň práce

Unikátní příležitost pracovat na vývoji videodetekčního systému pro pražské metro Je to skvělá šance podílet se na vytváření kvalitního bezpečnostního produktu a vidět výsledek své práci v reálných podmínkách. Pozice bude vhodná pro technického nadšence se zájmem o image processing, computer vision, artificial intelligence apod. Předchozí komerční praxe v těchto oblastech není podmínkou, stačí práce na vlastních projektech nebo přispívání do open-source projektů.
Zkvalitňování video detekceVývoj nových nástrojůŘešení složitých problémůVývoj je kompletně v LinuxuPoužíváme nástroje Jira, Bitbucket, Git

Požadujeme

Hard skills: Zájem o oblast zpracování obrazů, umělou inteligenci, počítačové vidění, klasifikace datKladný vztah k technologiím Python, Rust, NumPy, SciPyZáklady vysokoškolské matematiky (např. pojmy jako násobení matic, inverze matice, konvexní obal...)Real-time zpracování datZnalost unit testování Soft skills: Inteligentní, samostatný uchazeč se zkušenostmi, zvídavý a kreativníChuť se učit nové věci a vymýšlet vlastní řešeníProaktivní přístupSchopnost dotahovat projekty do konce

Nabízíme

Kreativní práceZajímavý projektPříležitost učit se nové technologiePráce v malém týmu 3 - 5 lidíKancelář v Praze 10 – metro Depo HostivařMožnost spolupráce na HPP i IČO

Region: Praha, Středočeský kraj

calendar_today 4 days ago

location_on Newmarket, Canada

work jobDNES

I expressly authorise the Terms and Conditions